3 znaky toho, že potřebujete novou podprsenku

Naše tělo se mění a tak obměna prádla často nezávisí pouze na opotřebení prádla, nebo na našem klasickém nutkání pořídit si barvu podprsenky, kterou ještě nemáme. Jak ale poznáte, že skutečně potřebujete novou podprsenku a zřejmě i nechat se opět odborně přeměřit a zjistit novou správnuo velikost? 1. Košíček prostě...

Naše tělo se mění a tak obměna prádla často nezávisí pouze na opotřebení prádla, nebo na našem klasickém nutkání pořídit si barvu podprsenky, kterou ještě nemáme. Jak ale poznáte, že skutečně potřebujete novou podprsenku a zřejmě i nechat se opět odborně přeměřit a zjistit novou správnuo velikost?

1. Košíček prostě nesedí!

Ať už se košíček Vaší podprsenky odchlipuje nebo naopak vaše prsa půlí, něco není v pořádku. V případě menších velikostí a odchlipování košíčku může být problém i v málo pevném obvodu. Většinou však je ale problémem samotná velikost zvoleného koše podprsenky!

2. Obvod na zádech cestuje

Správně pevný obvod je naprostý základ padnoucí podprsenky. Zkuste si odtáhnout obvod podprsenky od zad – dokážete jej odtáhnout o více jak 5 cm? Pak je obvod příliš volný. Samozřejmě je možnost podprsenku utáhnout na pevnější háčky, od toho tam ty mrškou jsou – pokud ale i na nejpevnější zapnutí je obvod stále příliš volný, měla byste uvažovat o nové podprsence.

3. Ramínka padají

Pokud ani utáhnutí ramínek nepomůže k tomu, aby vám ramínka nepadala, může být na vině střih podprsenky. Některé dámy mají užší ramena a proto jim střihy s široce položenými ramínky od sebe jednoduše nesedí. Na vině může být i krátkost ramínek samotných – v tomto případě doporučujeme koukat po podprsenkách, které mají nastavitelnost po celé své délce – dají se tak zkrátit i úplně na minimum. Nezapomeňte však, že ideální utažení ramínek je takové, že pod ně dáte pohodlně dva prsty.

Pokud vaše podprsenka nesedí jak má, doporučujeme vám navštívit jednu z prodejen Madam Podprsenky či Madam Deluxe, kde vám naše vyškolené asistentky prodeje rády poradí ohledně velikosti a správného střihu podprsenky.

Facebook Bra-fitting